Pranas.lt

Domenas Parduodamas

“Premium” Domenas
Trumpas, lengvai įsimenamas
Verslui arba investicijai

biurai

1. Mokėkite Iš Karto Arba Dalimis

Domeną galima įsigyti išsimokėtinai per 12 mėnesių be pabrangimo.

2. Pirkėjo Apsaugos Programa

Pirkėjo apsaugos programą suteikia mūsų partneris Dan.com.

3. Saugus ir Greitas Apmokėjimas

Apmokėti galite kreditine/debetine kortele, per PayPal arba su Bitcoin.

4. Greitas ir Lengvas Perleidimas

Visas domeno pirkimo procesas užtrunka nuo 24 iki 48 valandų.

Domeno pardavimo partneris “Dan.com”

Domeno pardavimo procesas vyksta patikimoje Dan.com platformoje. Dan.com yra internetinė domenų prekyvietė, priklausanti įmonės ‘GoDaddy’ prekės ženklui. Daugiau informacijos apie šią įmonę rasite čia.

Kas yra “Premium” domenas?

“Premium” domenas yra aukštos kokybės ir dažnai trumpas domenas, apibūdinantis rinką ar veiklos sritį. Jis gali padidinti įmonės patikimumą ir prestižą, pagerinti paieškos variklio optimizaciją, sukurti ir išlaikyti stiprų prekės ženklą, bei padėti pritraukti daugiau lankytojų ir potencialių klientų į svetainę. Tai yra domenas, susijęs su pagrindiniu žodžiu ar fraze, kurie yra svarbūs Jūsų verslui.

Kokie yra “Premium” domeno pranašumai?

Verslo pasaulyje profesionalumas yra gyvybiškai svarbus. Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje domeno vardas dažnai yra pirmasis kontaktas, kurį kažkas turi su prekės ženklu. Jūsų domeno vardas gali nulemti pirmąjį įmonės ir svetainės įspūdį, jį pagerindamas arba pakenkdamas.

Su nuolat augančiu internetinių svetainių skaičiumi tampa vis sudėtingiau išsiskirti ir pritraukti dėmesį savo prekės ženklui. Nepaisant šios konkurencijos, turėti „premium“ domeną yra ypatingas pranašumas – tai reta ir unikali galimybė, kuri padeda Jūsų svetainei iškristi iš minios ir sukurti nepakartojamą identitetą bei išskirtinumą tarp konkurentų.

Turint „premium“ domeną, Jūs ne tik gausite vertingą internetinį adresą, bet ir sukursite savyje neišdildomą įspūdį. Šis unikalus domeno pavadinimas yra lengvai įsimenamas, todėl lengvai integruojamas į įvairias rinkodaros medžiagas ir kampanijas. Ši savybė suteikia jums neįkainojamą galimybę lengvai ir efektyviai reklamuoti savo prekės ženklą bei produktus.

Dėl jų retumo ir didelės paklausos, „premium“ domenai yra itin vertingi, o laikui bėgant tikimasi, kad jų vertė augs. Tai gali būti protinga ilgalaikė investicija, suteikianti ne tik profesionalumo Jūsų verslui, bet ir galimybę didinti turto vertę skaitmeniniame pasaulyje.

Įmonės kurios naudoja “Premium” domenus

Draugas.lt “Pažinčių svetainė”
Moteris.lt “Žurnalas moterims“
Skelbimai.lt “Skelbimų lenta”
Vaistai.lt “Apie Vaistus”
Orai.lt “Orų prognozė“
Pigu.lt “El. parduotuvė“
Sportas.lt “Sporto tinklapis“
Vilnius.lt “Miesto savivaldybė“
Paskolos.lt “Paskolos internetu”
Baldai.lt “Baldai internetu”
ir daug kitų didelių prekės ženklų…

Apsaugokite Savo Prekės Ženklą

www.Pranas.lt

Turite klausimų? 
Susisiekite!

Įveskite dominančio domeno pavadinimąĮveskite dominančio domeno pavadinimą
Siųsti domeno užklausą